eng rus   sākums produkti galerija jaunumi kontakti  
 
  3 RADI  
  KOKA KONSTRUKCIJAS  
     
  Ko mēs piedāvājam?  
    Projektēšana  
    Koka ēkas  
    Galdniecība  
Projektu izlase:  
    mājas, viesu nami  
    namiņi, kempingi  
    pirtis, pirtiņas  
    saimniecības ēkas  
    lapenes, nojumes  
    mēbeles  
    kāpnes, trepes  
    slēģi, citi produkti  
       
Galdniecība
 
GALDNIECĪBA

Izgatavojam masīvkoka galdniecības izstrādājumus - dārza, pirts, kafejnīcu terašu mēbeles, kāpnes, trepes, logu / durvju ārējos un iekšējos slēģus, kā arī citus dekoratīvus elementus kas izgatavojami no masīva koka.
Izstrādāsim nepieciešamo produktu dizainu
pēc Jūsu vēlmēm.
Izstrādātos mēbeļu dizainus iespējams redzēt projektu izlasē - sadaļā mēbeles, bet pārējos galdniecības produktus izvēlēties no līdz šim izgatavoto izstrādājumu paraugiem sadaļās kāpnes/trepes un slēģi.

Uz projektiem

Masīvkoka mēbeles

Piedāvājam masīvkoka mēbeļu izgatavošanu. Viesu namu, pirts vai kafejnīcas terases mēbeles, dārza mēbeles - galdus, solus, beņķus. Strādājam pie atšķirīga dizaina. Ir modeļi, kuru savienojumos netiek izmantotas skrūves un naglas, bet linu/sizala aukla. Arī koksnes apstrāde ir īpaša - izmantojam senu japāņu apdares metodi SHOU-SUGI-BAN, kas termiskās apstrādes rezultātā ir vairāk izturīga pret trupi un kukaiņu bojājumiem kā ķīmiskie apstrādes līdzekļi, kurus lietus noskalo.
Atsevišķi modeļi ir vēl izstrādes procesā, piem. saplākšņa mēbeles, kas vairāk kalpos kā dizaina mēbeles, tās izgatavosim un komplektēsim pēc pasūtījuma.

Vītņveida kāpnes

Kāpnes un trepes

Piedāvājam masīvkoka vītņveida un brusu kāpņu izgatavošanu pēc esošiem paraugiem vai individuāla dizaina. Dizainā koks tiek kombinēts ar metālu. Projektējam un izgatavojam arī ārējās kāpnes kā piebūvi ēkai. Pasūtāmas arī reljefa kāpnes novietošanai uz zemes - terases, celiņi un pakāpieni pie ūdens krātuvēm vai citās nogāzēs.
Pieslienamās pārnēsājamās trepes izgatavojam pēc pasūtījuma saskaņā ar nepieciešamo garumu.

Logu durvju slēģi

Logu un durvju ārējie / iekšējie slēģi.

Piedāvājam izgatavot logu un durvju slēģus, aplodas kā dekoratīvus elementus ēkas eksterjera atdzīvināšanai. Slēģi tiek kombinēti ar metāla furnitūru, ar katru klientu notiek individuāla dizaina saskaņošana vai īpaša dizaina izstrāde. Pēdējā laikā aktuāli kļūst arī iekšējie logu vai durvju slēģi, kas kalpo kā papildus drošības garants. Taču arī iekšējā apdare prasa pieskaņotu dizainu, tāpēc arī tie izgatavojami tikai pēc dizaina izstrādes.

twitter 3radi draugiem 3radi facebook 3radi 
 
Projektu autors: Uģis Ķēbers © Visas tiesības aizsargātas. Darbu un web lapas autortiesības pieder SIA 3 RADI © 2005-2015