3 RADI

3 RADI

KARKASA MĀJAS - STĀVBŪVES.

   Koka ēkas galvenā sastāvdaļa – karkass, kas ietver arī jumta konstrukciju, nodrošina ēkas noturību, izskatu, proporcijas un atbilstību projektam. Smagā karkasa konstrukcijas ir sens celtniecības veids, kurā koks kalpo ne tikai kā konstrukcijas elements, bet arī kā mākslas priekšmets. Stāvbūve būs ilgmūžīga konstrukcija ar augstu stiprību, jo lielākā daļa koka arhitektūras pieminekļu ir veidoti tieši šajā tehnikā. Sienas, pārsegumi un jumta konstrukcijas izgatavotas no masīvām koka brusām, kuru izmēri ir 100-150×150-200mm.
Brusas savienotas izmantojot senus tradicionālos namdaru paņēmienus – iecirtumus, pārlaidumus, tapas. Šis masīvais karkass tiek papildināts ar vieglā koka karkasu siltumizolācijas un apšuvuma stiprināšanai. Ārsienas tiek apšūtas ar apšuvuma dēļiem. Jumtam un pārsegumiem varam veidot pamatklāju, tas pēc izvēles. Siltinājuma biezums – pēc pasūtītāja izvēles.
   Konstrukcijas priekšrocības – masīvās brusas veido sevišķi stipru konstrukciju un kalpo arī kā augstvērtīgs dizaina elements, tai ir viegli veicami apdares darbi, jo konstrukcijas nesēžas.
3 RADI mājas lapā sadaļā pieejami vairāk kā 60 arhitektūras skiču projekti  – mājas, viesu mājas, lauku mājas, brīvdienu mājas, vasaras mājas, vasarnīcas, namiņi, kempingi, dārza mājiņas, viesu namiņi, pirtis, pirtiņas, lapenes, nojumes, grilla mājiņas, garāžas, autonojumes, saimniecības ēkas, šķūņi un citas koka konstrukcijas…
   Pēc pieprasījuma tiek nosūtītas tāmes piegādes komplektam un prognozētas aptuvenas kopējās būvniecības izmaksas. Ja starp projektiem neatrodat savu ideālo dizainu vai plānojumu, tad varam veidot individuālu projektu – .