3 RADI

3 RADI

KARKASS + GUĻBŪVE.

   Projektēšana šobrīd ļauj eksperimentēt arī ar tehnoloģijām, jo jebkuras slodzes konstrukcijām un sienu blīvumu iespējams aprēķināt. Līdz ar to arī klientiem rodas loģiski netradicionāli jautājumi un jaunas idejas. Vai var apvienot abus tehnologiju veidus – karkass + guļbūve ?  Vairāk vai mazāk veiksmīgi tas ticis darīts jau mūsu senču laikos. Bet šobrīd – jā, ir būvētas apvienotās tehnoloģijas ēkas, gan pirtiņas, gan dzīvojamās mājas, tomēr katra ir bijusi nedaudz atšķirīga. Tās ir gan masīva karkasa ēkas ar guļbaļķu pildījumu, ar sienu biezumu 140mm. Tās ir vasaras sezonas ēkas, ar masīvu dekoratīvu karkasu, ārējo dēļu apšuvumu un 90mm brusu pildījumu iekšsienām. Tās ir 90mm guļbūve, kurai veidots ārējais siltumizolācijas karkass, siltinājums un ārējo dēļu apdare – kā ziemas dzīvojamai mājai. Joprojām strādajam pie jaunām tehnoloģijām.
   3 RADI mājas lapā sadaļā pieejami vairāk kā 60 arhitektūras skiču projekti  – mājas, viesu mājas, lauku mājas, brīvdienu mājas, vasaras mājas, vasarnīcas, namiņi, kempingi, dārza mājiņas, viesu namiņi, pirtis, pirtiņas, lapenes, nojumes, grilla mājiņas, garāžas, autonojumes, saimniecības ēkas, šķūņi un citas koka konstrukcijas…
   Pēc pieprasījuma tiek nosūtītas tāmes piegādes komplektam un prognozētas aptuvenas kopējās būvniecības izmaksas. Ja starp projektiem neatrodat savu ideālo dizainu vai plānojumu, tad varam veidot individuālu projektu.