3 RADI

3 RADI

koka tehnoloģijas - timber frame joints

KOKA TEHNOLOĢIJAS

   3 RADI, projektējot un izgatavojot guļbūves vai koka karkasa stāvbūves, piedāvā kvalitatīvu, izturīgu un glītu ēkas konstrukciju ar plašām dizaina iespējām. Dizains, dažādi projektu stili un konstrukciju savienojumu veids ir tas, ar ko atšķiramies no citiem ražotājiem.
   Plašas koka konstrukciju tehnoloģiju un dizaina iespējas ir gan stāvbūvēm, gan guļbūvēm.
 Brusu guļbūvēm tiek izmantotas 90mm-140mm-190mm brusu dimensijas sienu biezumam, bet brusu augstums visbiežāk ir 190mm. Līdz ar to, mainot  sienu biezumu, ēkas projekta vizuālais izskats īpasi nemainās, jo nemainās brusu augstums.
   Stāvbūves, jeb smagā karkasa ēkas ir tehnika, kurā nesošās sienu un jumta konstrukcijas ir veidotas no masīvām koka brusām 100-150 x 150-200mm. Brusas savienotas, izmantojot senus tradicionālos namdaru paņēmienus. Masīvais sienu karkass tiek papildināts ar siltumizolācijas karkasu un ārejo dēļu apšuvumu. Šeit ir plašas iespējas siltumizolācijas materiāla un iekšējās apdares materiāla izvēlē.
   Esam būvējuši arī apvienotās koka tehnoloģijas ēkas – visbiežāk stāvbūves ar guļbaļķu pildījumu, tomēr katra ir bijusi nedaudz atšķirīga. Joprojām meklējam ideālo tehnoloģiju apvienojumu.
Rūpīgais projektēšanas darbs un materiālu atlase, kvalitatīvi žāvēti (18%) un ēvelēti priedes un egles koka materiāli garantē atbilstību augstākajiem nozares standartiem. Katram ēkas elementam – detaļai tiek izstrādāts rasējums, pēc kura notiek tā izgatavošana darbnīcā.
   Objektā katra numurētā detaļa tiek montēta atsevišķi, to paredzētajā secībā pēc montāžas rasējumiem. Kad pabeigta montāža ēkas karkasa konstrukcijai un ārējam apšuvumam, ēkas saimnieks var veikt tās siltināšanu un iekšējās apdares darbus.
   3 RADI mājas lapā sadaļā pieejami vairāk kā 60 arhitektūras skiču projekti  – mājas, viesu mājas, lauku mājas, brīvdienu mājas, vasaras mājas, vasarnīcas, namiņi, kempingi, dārza mājiņas, viesu namiņi, pirtis, pirtiņas, lapenes, nojumes, grilla mājiņas, garāžas, autonojumes, saimniecības ēkas, šķūņi un citas koka konstrukcijas…
Pēc pieprasījuma tiek nosūtītas tāmes piegādes komplektam un prognozētas aptuvenas kopējās būvniecības izmaksas. Ja starp projektiem neatrodat savu ideālo dizainu vai plānojumu, tad varam veidot individuālu projektu.
   Gatavo projektu izvēle pieejama arī interneta mājas lapā , kurā šīs arhitektūras skices varat arī iegādāties. Arhitektūras skiču projekta sastāvdaļas – 3D skices, 3D plāni, fasādes, pamatu plāni, stāvu plāni, griezumi un konstrukciju plāni – ir viss, kas nepieciešams projekta piesaistei zemesgabalam. Piesaisti var veikt Jūsu arhitekts, saņemot projektu digitālā formātā.
   Individuāla projektēšana ir papildus iespēja izveidot individuālu projektu atbilstoši savām vēlmēm. Vairāk par projektēšanu sadaļā .
   Vēlmi projektēt individuālu dizainu varat izteikt e-pastā vai . Aicinām arī būvniekus atvieglojot sev darbu, projektēt un izgatavot pie mums masīvu ēkas karkasu un jumta konstrukciju, bet pārējos darbus veikt pašu spēkiem. Un klienti slavēs arī Jūsu būvētās ēkas!